Kowen, Sorcha Raven, 25.07.2016 r. o 14:48
Oddaj moje wiaderko i grabki

B
yła sobie pisakownica, jak wiele innych, czasem ktoś tam robił babki z piasku, czasem ktoś przesypywał z pustego w próżne, jednak zbyt wielu chętnych nie było do zabawy w budowanie piaskowych rzeźb. Z biegiem czasu piaskownica zarosła trawą i mchem, zostala zaniedbana i zapomniana.

Cx3l5k05.jpg


S
ąsiedzi z bloku obok postanowili połączyć dwie piaskownice, swoją i tę zaniedbałą i zrobić większy plac zabaw dla wszystkich dzieci z osiedla.


AI5ch83o.jpg


O
kazało się jednak, że wywiązała się z tego awantura, bywalcy zaniedbanej piaskownicy nie chcieli jej remontu i połączenia w jedną, mimo że już dawno o niej zapomnieli, nie chcieli dać szansy dzieciom z osiedla na wspólną zabawę i wesołe chwile.


9607pyDi.jpg


P
o pewnym czasie, długich dniach i miesiącach piaskownica wróciła do swojego pierwotnego stanu używalności, a osiedlowe dzieci zamknęły się we własnych domach bawiąc się tylko ze sobą, bo po co bawić się wspólnie, kiedy można wcale się nie bawić.


GT0iA8vZ.jpg
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Cudzoziemiec.
Serduszka
5 007,00 lt
Ten artykuł lubią: Baszar Svensson at Atera, Cudzoziemiec, Ryszard Paczenko, Irmina de Ruth y Thorn, Laurẽt Gedeon I, Yennefer von Witcher, Paviel Gustolúpulo, Mateusz von Thorn-Chojnacki, GdL, Gustaw Witkowski.
Komentarze
GdL
My w tej piaskownicy zbudujemy wiele babek!
NbCN41wM.png
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.