Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 27.07.2016 r. o 21:39
PLEBISCYT! Tydzień z Lennem - wybieramy najlepszy artykuł kwartału!
Seria wydawnicza: Tydzień z lennem

Moi Drodzy!

P
rzyszedł czas plebiscytu w Tygodniu z Lennem! Zgodnie z zapowiedzią - będziecie mogli głosować na najlepszy artykuł minionego kwartału (kwiecień-czerwiec). Jako, że wbrew pozorom dosyć sporo tych artykułów się zebrało, ale i dla większej zabawy - postanowiłem, że plebiscyt będzie przebiegał dwuetapowo. W pierwszym etapie, który rozpoczyna się dzisiaj, wybierzecie po 3 najlepsze artykuły z każdego miesiąca. W przypadku remisu przejdzie ten, który ma więcej serc. Drugi etap to wybór najlepszego artykułu spośród 9 najlepszych wybranych w pierwszym. Zwycięzca - Autor najlepszego zdaniem Sarmatek i Sarmatów artykułu otrzyma 15 000 lt.

C
zas też na małe podsumowanie. Bardzo mnie cieszy tendencja zwyżkowa. Coraz więcej artykułów pojawia się w każdym miesiącu - w kwietniu 5, w maju 7, w czerwcu 9; a w lipcu już mamy 8. Coraz więcej osób się ośmiela wziąć udział, ale też bardzo sobie cenię "weteranów" konkursu. Hrabina de Ruth y Thorn brała udział w KAŻDEJ edycji (napisała w minionym kwartale 7 artykułów)! Mam nadzieję, że konkurs się rozkręci, a zabawa wciągnie także innych Lenników... ale niech i weterani zostaną :) No ale to już nie zależy ode mnie. ZAPRASZAM DO UDZIAŁU!

A zatem zaczynamy plebiscyt!
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Ivo Karakachanow, Cudzoziemiec.
Serduszka
3 642,00 lt
Ten artykuł lubią: Michał Pséftis, Irmina de Ruth y Thorn, GdL, Andrzej Fryderyk, Cudzoziemiec, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Ivo Karakachanow
Przeczytałem "tydzień z Leninem" i poczułem wzruszenia, ale potem przeczytałem jeszcze raz i przestałem.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Spor się tego nazbierało nie ma co ukrywać i tyle ciekawych opisów. Trudno jest coś bardzo dobrego wybrać, bo wszystko jest dobre.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.