Dwór Książęcy, Cudzoziemiec, 29.07.2016 r. o 18:25
Komunikat Koronny [9/2016] — powołanie Herolda Wielkiego
Seria wydawnicza: Heroldia Księstwa Sarmacji

3GqHi048.png
Dany dwudziestego dziewiątego lipca
Anno Domini 2016

Krótko trwał wakat na stanowisku Herolda Wielkiego, czyli Sekretarza stanu ds. heraldycznych, na książęcym Dworze. W dniu dzisiejszym Jego Książęca Mość Tomasz Ivo Hugon powołał na to zaszczytne i odpowiedzialne stanowisko Jaśnie Oświeconego Jacka diuka von Horna.

Sylwetki Hetmana Wielkiego Książęcych Sił Zbrojnych, gen. broni, nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Zamieszkał w Księstwie Sarmacji w dniu 16 listopada 2011 roku, a obywatelstwo uzyskał już 8 dni później, 24 listopada. Dwa lata później, 11 listopada, uhonorowany stopniem majora KSZ, a już 6 dni później, 17 listopada mianowany Hetmanem Książęcych Sił Zbrojnych. Od tego dnia jego wojskowa kariera nabrała zupełnie nowego wymiaru. Zasłużony dla Ojczyzny na polu militarnym, jest także wziętym grafikiem. W swoim portfolio oprócz szeroko pojętych prac graficznych, ma także liczne logotypy i herby (które wykonywane są starannie i z poszanowaniem zasad heraldyki). I to właśnie biegłość w tym ostatnim elemencie zdecydowały o powołaniu Jaśnie Oświeconego diuka von Horna na Dwór Książęcy.

Życzymy Heroldowi Wielkiemu powodzenia, sukcesów i wytrwałości w pielęgnowaniu naszej heraldycznej spuścizny. Vivat!

(—) Robert Janusz v-hr. von Thorn,
Marszałek Dworu Książęcego.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 984,00 lt
Ten artykuł lubią: GdL, Fryderyk von Hohenzollern, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Vladimir ik Lihtenštán, Gustaw Witkowski, Jack von Horn, Ryszard Paczenko.
Komentarze
Fryderyk von Hohenzollern
Zaprawdę jest słuszne powołanie! Nie ma co ukrywać Dwór Książęcy jest organem odzwierciedlającym monarchizm w Księstwie Sarmacji. Dobrze się stało że podjęto natychmiastowe środki w celu uzupełnienia wakatu. Sprawnie działający dwór, to sprawnie działająca Rzeczpospolita.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.