Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 31.07.2016 r. o 20:55
Tydzień z Lennem - edycja sierpniowa rozpoczęta!
Seria wydawnicza: Tydzień z lennem

Moi Drodzy!
T
o już piąty miesiąc "Tygodnia z Lennem". Ponownie zgłosiło się tylu Lenników, ile w sierpniowej edycji jest przewidzianych tygodni: ponownie Jaśnie Wielmożna Markiza Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Wicehrabia Robert Janusz von Thorn, Czcigodny Baron Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni oraz dwóch debiutantów: Jaśnie Oświecony Diuk Krzysztof Czuguł-Chan i Jaśnie Wielmożny Markiz Fryderyk von Hohenzollern.

J
uż w najbliższym tygodniu (1-7 sierpnia), na scenę narracyjną wkroczy debiutant - Markiz von Hohenzollern ze swoim lennem Zollern. W drugim tygodniu (8-14 sierpnia) narrację lenną nad Lantshaven roztoczy oczywiście Baron von Schwarz-Saryoni. W następnym tygodniu - 15-21 sierpnia na scenę narracyjną powróci Wicehrabia von Thorn i zaprosi nas do Wsi Czekany. Diuk Czuguł-Chan zabierze nas do Wilczej Kniei w dniach 22-28 sierpnia. I wreszcie Markiza Aureliuš-Sedrovski ponownie opisze nam Sedr w ostatnim tygodniu czerwcowej edycji (29 sierpnia - 4 września).

C
ieszy mnie bardzo, że ponownie wszystkie tygodnie miesiąca są zajęte już od początku. Mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma i w kolejnych miesiącach będzie się zgłaszać coraz więcej nowych Uczestników. Niezmiennie gorąco zachęcam! Nagrody czekają: 3 tys. lt za artykuł dla każdego Uczestnika, raz na kwartał plebiscyt na najlepszy artykuł (czyli już niedługo pierwszy) - 15 tys. dla zwycięzcy, raz do roku plebiscyt na najlepszy cykl artykułów (45 tys. dla zwycięzcy).

L
ennikom życzę powodzenia i dobrej zabawy. Mam też nadzieję, że będzie to świetna zabawa dla wszystkich Sarmatek i Sarmatów, czego też Wam życzę. Przypominam także, iż konkurs trwa cały rok i będzie można zgłaszać się pod koniec sierpnia na edycję wrześniową.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 195,00 lt
Ten artykuł lubią: Fryderyk von Hohenzollern, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni, Cudzoziemiec, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
No no ciekawa edycja w tym m-ca się zapowiada :) Tyle ciekawych opisów nas się szykuje. Czekam z niecierpliwością
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.