— Marszałek — Sejmu —
Seria wydawnicza: Komiksy

ZJ11mz6Y.png

Mistrz Vladimir jest naprawdę w doskonałej formie! W jego atelier wciąż się pracuje! Mistrz zdaje sobie jednak sprawę z tego, że taka ilość sztuki może być przytłaczająca, dlatego uda się na artystyczny urlop.

Tematem dzisiejszej grafiki jest Marszałek Sejmu Kristian "Myślnik" Arped. Ten przydomek nie jest nadany bez kozery! Wprawne oko literata wychwyci w mig, że Pan Marszałek (nad)używa nader chętnie tego niepozornego, ale i eleganckiego znaku interpunkcyjnego, jakim jest —. Aby to udowodnić, weźmy pierwszy lepszy tekst pióra Pana Marszałka. W Starosarmackim imperializmie już w pierwszym, wstępnym akapicie naliczymy aż pięć myślników! W całym tekście, o ile oczy mnie nie zmyliły, jest 27 myślników!

Mistrz Vladimir starał się oddać tę miłość do myślnika, wielkie oddanie i uwielbienie! Mistrz ma nadzieję, że ta niewielka drwina zostanie mu wybaczona przez małżonka a znajdzie uznanie u odbiorców.9vQTZ7RT.jpg
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Kristian Arped, Andrzej Fryderyk, Markus Arped.
Serduszka
9 260,00 lt
Ten artykuł lubią: Kristian Arped, Siergiusz Asketil, Orjon von Thorn-Surma, Cudzoziemiec, Fryderyk von Hohenzollern, Albert Felimi-Liderski, David de Hoenhaim, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Guedes de Lima, Andrzej Fryderyk, Alfred, Młynek Kawowy, Michał Pséftis, Markus Arped, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Tomasz Ivo Hugo, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski.
Komentarze
Młynek Kawowy
Jak by nie patrzeć — prawda!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.