Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 30.08.2016 r. o 19:52
Odznaczenia państwowe II. kwartał 2016 r.

Moi Drodzy

P
ostanowiłem nie "kraść" już żadnej imprezy na te odznaczenia i będę nadawał je niezależnie. No, jeszcze pozostaje zgranie w czasie, żeby niedługo po zakończeniu kolejnego kwartału się to działo. Ale myślę, że jest to do zrobienia, zwłaszcza gdy odznaczenia nie będą zależne od IRCowych imprez (oczywiście ordery Samorządowe czy Rocznicowe, to inna sprawa)

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w II kwartale AD 2016 (kwiecień-czerwiec):

Za osiągnięcia na polu zakładanych tematów na forum, opublikowanych na stronie głównej artykułom, za inne posty na forum lub komentarze na stronie głównej odznaczenia otrzymują następujące osoby:

Brązowy medal orderu Awangardy
  1. Prokrust Zombiakov
  2. Avril von Levengothon
  3. Serieus Ahabejż
  4. Krzysztof St. M. Kwazi
  5. Marek Chojnacki
Srebrny medal orderu Awangardy
  1. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  2. Nikodem Thiefs
  3. Ignacy Chojnacki-Ferski
  4. Otto von Spee-Asketil
  5. Yennefer Heach
  6. Albert Felimi-Liderski
  7. Jack von Horn
  8. Guedes de Lima
  9. Henryk Wespucci
  10. Heweliusz Popow-Chojnacki
  11. Michał Michaelus
  12. Carlos Lorenzo de Medici y Zep
Złoty medal orderu Awangardy
  1. Defloriusz Dyman Wander
  2. Julian Fer At Atera
  3. Emil Potocki
  4. Orjon von Thorn-Surma
  5. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  6. Daniel Chojnacki
  7. Daniel Krak
  8. Andrzej Fryderyk
  9. Kristian Arped
  10. Adam Jerzy Piastowski
  11. Arsacjusz Arped
  12. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  13. Ivan von Lichtenstein
Brązowy krzyż orderu Awangardy
  1. Martin Schlesinger-Asketil
  2. Siergiusz Asketil
  3. Krzysztof Czuguł-Chan
  4. David de Hoenhaim
  5. Baszar Svensson at Atera
Srebrny krzyż orderu Awangardy
  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Henryk K. Leszczyński
  3. Jan Grimknur
  4. Eradl Adrien Marcus Pius Da Firenza
  5. Gotfryd Slavik de Ruth
  6. Roland Heach-Romański
Złoty krzyż orderu Awangardy
  1. Ryszard Paczenko
  2. Robert Janusz von Thorn
  3. Irmina de Ruth y Thorn
  4. Helwetyk Romański
  5. Sorcha Raven

Za osiągnięcia w zdobywaniu serc od innych mieszkańców dla swoich wypowiedzi:
Brązowy medal orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Adam Jerzy Piastowski
  2. David de Hoenhaim
  3. Arsacjusz Arped
  4. Avril Von Levengothon
  5. Otto von Spee-Asketil
  6. Ignacy Chojnacki-Ferski
  7. Henryk Wespucci
  8. Guedes de Lima
  9. Susanne Delfina Kierkeller
  10. Serieus Ahabejż
  11. Karolina von Lichtenstein
  12. Krzysztof St. M. Kwazi
  13. Carlos Lorenzo de Medici y Zep
  14. Baszar Svensson at Atera
  15. Nikodem Thiefs
  16. Heweliusz Popow-Chojnacki
  17. Prokrust Zombiakov
  18. Gustaw Witkowski
Srebrny medal orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Jack von Horn
  2. Orjon von Thorn-Surma
  3. Julian Fer at Atera
  4. Andrzej Fryderyk
  5. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  6. Kristian Arped
Złoty medal orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Defloriusz Dyman Wander
  2. Martin Schlesinger-Asketil
  3. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  4. Michał Michaelus
  5. Emil Potocki
  6. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  7. Siergiusz Asketil
  8. Albert Felimi-Liderski
  9. Ivan von Lichtenstein
  10. Yennefer Heach
  11. Daniel Chojnacki
  12. Daniel Krak
Brązowy krzyż orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Jan Grimknur
  2. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  3. Roland Heach-Romański
  4. Gotfryd Slavik de Ruth
Srebrny krzyż orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Sorcha Raven
  2. Henryk K. Leszczyński
  3. Irmina de Ruth y Thorn
  4. Krzysztof Czuguł-Chan
  5. Laurencjusz Ma Hi at Atera
Złoty krzyż orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Ryszard Paczenko
  3. Helwetyk Romański

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:
Brązowy medal orderu Dalii
  1. Fryderyk von Hohenzollern
Srebrny medal orderu Dalii
  1. Orjon von Thorn-Surma
  2. Jan Grimknur
Złoty medal orderu Dalii
  1. Robert Janusz von Thorn

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń sportowych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:
Brązowy medal orderu Ognia
  1. Defloriusz Dyman Wander
  2. Zbyszko von Thorn-Broniek
  3. Prokrust Zombiakov
  4. Avril von Levengothon
  5. Wiktor Marecki
  6. Daniel da Firenza
  7. Otto von Spee-Asketil
  8. Jan Grimknur
Złoty medal orderu Ognia
  1. Kristian Arped
  2. Orjon von Thorn-Surma
Brązowy krzyż orderu Ognia
  1. Albert Felimi-Liderski
  2. Ryszard Paczenko
  3. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  4. Nikodem Thiefs
  5. Tytus Aureliusz-Chojnacki
Srebrny krzyż orderu Ognia
  1. Siergiusz Asketil
  2. Michał Michaelus
  3. Złoty krzyż orderu Ognia
  4. Robert Janusz von Thorn

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości literackiej, takiej jak epika, liryka i dramat:
Brązowy medal orderu Liry
  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Julian Fer at Atera
  3. Wojciech Hergemon
Złoty medal orderu Liry
  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Brązowy krzyż orderu Liry
  1. Irmina de Ruth y Thorn
Srebrny krzyż orderu Liry
  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Jan Grimknur
  3. Sorcha Raven

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak reportaż, publicystyka, wywiad:
Brązowy medal orderu Pióra
  1. Helwetyk Romański
  2. Defloriusz Dyman Wander
  3. Michał Michaelus
  4. Avril von Levengothon
  5. Krzysztof Hans van der Ice
  6. Irmina de Ruth y Thorn
  7. Jack von Horn
  8. Ryszard Paczenko
  9. Arsacjusz Arped
  10. Heweliusz Popow-Chojnacki
  11. Edmund Strzelecki
  12. Wojciech Hergemon
Srebrny medal orderu Pióra
  1. Henryk Wespucci
  2. Susanne Delfina Kierkeller
  3. Roland Heach-Romański
  4. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  5. Ivan von Lichtenstein
  6. Emil Potocki
  7. Siergiusz Asketil
Złoty medal orderu Pióra
  1. Adam Jerzy Piastowsk
  2. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  3. Yennefer Heach
  4. Orjon von Thorn-Surma
  5. Daniel da Firenza
  6. Fryderyk von Hohenzollern
  7. Laurencjusz Ma Hi at Atera
Brązowy krzyż orderu Pióra
  1. Gotfryd Slavik de Ruth
  2. Krzysztof Czuguł-Chan
  3. Sorcha Raven
  4. Karolina von Lichtenstein
  5. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Srebrny krzyż orderu Pióra
  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Jan Grimknur
  3. Kristian Arped
  4. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  5. Albert Felimi-Liderski

Za działalność polegającą na sprowadzeniu do Księstwa nowego mieszkańca lub byłego obywatela, opiece nad nowym mieszkańcem lub pomocy mieszkańcom Księstwa:
Brązowy medal orderu Gloriosae Memoriae
  1. Michał Michaelus
  2. Daniel Chojnacki
  3. Aleksander Damian Chojnacki
  4. Wincenty Wałachowski
  5. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  6. Arsacjusz Arped
  7. Orjon von Thorn-Surma
  8. Daniel da Firenza
  9. Otto von Spee-Asketil
  10. Krzysztof St. M. Kwazi
Srebrny medal orderu Gloriosae Memoriae
  1. Siergiusz Asketil
  2. Roland Heach-Romański
  3. Avril von Levengothon
  4. Krzysztof Czuguł-Chan
Brązowy krzyż orderu Gloriosae Memoriae
  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Karolina von Lichtenstein
  3. Albert Felimi-Liderski
  4. Jack von Horn
  5. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Srebrny krzyż orderu Gloriosae Memoriae
  1. Andrzej Fryderyk

Za osiągnięcia w obszarach sarmackich systemów, aplikacji i integracji:
Brązowy krzyż orderu Architektów
  1. Avril von Levengothon
  2. Krzysztof Czuguł-Chan

Za osiągnięcia na polach wykonywaniu obowiązków funkcjonariusza publicznego:
Brązowy medal orderu Biurokratów
  1. Defloriusz Dyman Wander
  2. Daniel Chojnacki
  3. Karolina von Lichtenstein
  4. Albert Felimi-Liderski
  5. Heweliusz Popow-Chojnacki
  6. Ignacy Chojnacki-Ferski
Srebrny medal orderu Biurokratów
  1. Helwetyk Romański
Brązowy krzyż orderu Biurokratów
  1. Markus Arped
  2. Siergiusz Asketil
  3. Roland Heach-Romański
  4. Martin Schlesinger-Asketil
  5. Andrzej Fryderyk
  6. Kristian Arped
Srebrny krzyż orderu Biurokratów
  1. Avril von Levengothon
  2. Marek Chojnacki
  3. Krzysztof Czuguł-Chan
  4. Robert Janusz von Thorn

Za osiągnięcia na polu działalności w Sejmie Księstwa:
Brązowy medal orderu Prawa
  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Daniel Chojnacki
  3. Otto von Spee-Asketil
Srebrny medal orderu Prawa
  1. Roland Heach-Romański
Złoty medal orderu Prawa
  • Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Brązowy krzyż orderu Prawa
  1. Kristian Arped
  2. Siergiusz Asketil

Za osiągnięcia na polu działalności w Rządzie Księstwa:
Brązowy medal orderu Salamandry
  1. Mikołaj Torped
  2. Yennefer Heach
Srebrny medal orderu Salamandry
  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  2. Roland Heach-Romański
  3. Ivan von Lichtenstein
  4. Daniel da Firenza
Brązowy krzyż orderu Salamandry
  1. Siergiusz Asketil

Za osiągnięcia na polu sprawiedliwego i sprawnego wyrokowania
Brązowy medal orderu Sprawiedliwości
  1. Defloriusz Dyman Wander
Brązowy krzyż orderu Sprawiedliwości
  1. Martin Schlesinger-Asketil

Za osiągnięcia na polach pracy na rzecz Książęcych Sił Zbrojnych
Krzyż Żołnierski Orderu Legii Honorowej
  1. Robert Janusz von Thorn
Krzyż Komandorski Orderu Legii Honorowej
  1. Gotfryd Slavik de Ruth
  2. Irmina de Ruth y Thorn
Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Legii Honorowej
  1. Jack von Horn


9U364Z3U.png

W3XsoOT9.png
Spisano w Grodzisku, dn. 30 sierpnia AD 2016

W Dziennik Praw odznaczenia już są :) W systemie powinny znaleźć się za dłuższą chwilkę ;)
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
15 488,00 lt
Ten artykuł lubią: Ignacy Urban de Ruth, Baszar Svensson at Atera, Laurencjusz Ma Hi at Atera, Orjon von Thorn-Surma, Albert Felimi-Liderski, Roland Heach-Romański, Adam Jerzy Piastowski, David de Hoenhaim, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Paulus Buddus, Jan Grimknur, Daniel January von Tauer-Krak, Robert Fryderyk, Mateusz von Thorn-Chojnacki, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni, Sorcha Raven, Julian Fer at Atera, Ivan von Lichtenstein, Wojciech Hergemon, Guedes de Lima, Lešek Wilczycki, Daniel Günther, Heweliusz Popow-Chojnacki, Mikołaj Torped.
Komentarze
Ignacy Urban de Ruth
Serdecznie dziękuję Waszej Miłości - szczególnie, że to mój najsłabszy kwartał od dawna.
Odpowiedz Permalink
Laurencjusz Ma Hi at Atera
Dziękuję bardzo Waszej Książęcej Mości - ku chwale Sarmacji ;)
Odpowiedz Permalink
Orjon von Thorn-Surma
Dziękuję WKM i gratuluję wszystkim odznaczonym :)
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Darmowym ćwirkom nie będzie końca :D Dziękuję również :)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Danke schön :)
Odpowiedz Permalink
David de Hoenhaim
Dziękuję, Wasza Książęca Mość! Niech Żyje Wielka Sarmacja!
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
O! a ja sie ostatnio zastanawiałem co to za dziwne odznaczenia :) teraz wszystko jasne. Trochę jednak mnie ominęło :) Gratuluję wszystkim odznaczonym!
Odpowiedz Permalink
Henryk Wespucci
Wasza Książęca Mość, jestem zaszczycony. Dziękuję! Niech żyje Sarmacja!
Odpowiedz Permalink
Jan Grimknur
Dziękuję bardzo za wszelkie wyróżnienia, nawet pomimo tego, że ostatnio jestem aktywny mnie, a dodatkowo jem obecnie kanapkę z pastą z tuńczyka. Mimo wszystko ktoś docenił to wszystko i mię coś cał. Dziękuję bardzo.

Lofciam. :)
Odpowiedz Permalink
Jan Grimknur
W moim poprzednim wpisie jest zero ironii, po prostu loficam. :)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Cytuję:
[...]nawet pomimo tego, że ostatnio jestem aktywny [...]
To nie za "ostatnio" Poważany Grimknurze, a za kwiecień, maj i czerwiec :)
Odpowiedz Permalink
Robert Fryderyk
Bardzo dziękuję WKM! Vivat odznaczeni!
Odpowiedz Permalink
Mateusz von Thorn-Chojnacki
Gratulacje odznaczonym :)
Odpowiedz Permalink
Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Niech żyje Książę i Sarmacja! :)
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
Jeszcze raz dziękuję i gratuluję odznaczonym!

Vivat WKM!
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Bardzo dziękuję Wasza Książęca Mość :)
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Bardzo dziękuję WMM :) Gratuluję też wszystkim odznaczonym :)
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Czuję się zaszczycony Wasza Książęca Mość!
Odpowiedz Permalink
Lešek Wilczycki
Gratulacje dla odzaczonych za ciężką pracę.
Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Gratuluję, teraz widać jak wiele osób pracuje na rzecz naszej Sarmacji :)
Permalink
Wincenty Wałachowski
Wasza Książęca Mość, czuję się zaszczycony, zwłaszcza że sam nawet nie wiem, czym sobie zasłużyłem... Vivat Książę, vivat Sarmacja!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.