Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 03.10.2016 r. o 15:09
Tydzień z Lennem - edycja październikowa rozpoczęta!
Seria wydawnicza: Tydzień z lennem

Moi Drodzy!
S
iódmy miesiąc "Tygodnia z Lennem" przed nami. Zgłosiło się czworo Lenników, w tym jeden debiutant. Do swoich włości zaproszą nas w październiku: Jaśnie Oświecona Diuczessa Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Jaśnie Oświecony Diuk Krzysztof Czuguł-Chan, Wicehrabia Robert Janusz von Thorn oraz debiutant: Prześwietny Hrabia Paulus Buddus.

J
uż w tym tygodniu (3-9 października), na scenę narracyjną wkroczy właśnie debiutant - Hrabia Buddus, zapraszając nas do Els. W drugim tygodniu (10-16 października) Diuk Czuguł-Chan już trzeci raz zabierze nas do Wilczej Kniei. Diuczessa Aureliuš-Sedrovski ponownie, mam nadzieję, opisze nam Sedr w przedostatnim tygodniu tej edycji (17-23 października).W ostatnim tygodniu - 24-30 października na scenę narracyjną powróci Wicehrabia von Thorn i ugości nas we Wsi Czekany.

C
ieszy mnie bardzo, że od jakiegoś czasu zgłaszają się chętni na wszystkie tygodnie miesiąca. Mam nadzieję, że już tak pozostanie, a do tego, że w kolejnych miesiącach będzie się zgłaszać coraz więcej nowych Uczestników, debiutantów. Niezmiennie gorąco zachęcam! Nagrody czekają: 3 tys. lt za artykuł dla każdego Uczestnika, raz na kwartał plebiscyt na najlepszy artykuł - 15 tys. dla zwycięzcy, raz do roku plebiscyt na najlepszy cykl artykułów (45 tys. dla zwycięzcy).

L
ennikom życzę powodzenia i dobrej zabawy. Mam też nadzieję, że będzie to świetna zabawa dla wszystkich Sarmatek i Sarmatów, czego też Wam życzę. Przypominam także, iż konkurs trwa cały rok i będzie można zgłaszać się pod koniec października na edycję listopadową.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 327,00 lt
Ten artykuł lubią: Henryk Wespucci, Laurẽt Gedeon I, Irmina de Ruth y Thorn, Baszar Svensson at Atera, Cudzoziemiec, Paulus Buddus, Daniel January von Tauer-Krak.
Komentarze
Irmina de Ruth y Thorn
Aha nie zdążyłam ale mam nadzieje ze książę zapisze mnie na listopad :)
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Jeżeli czas pozwoli to jeszcze dziś pojawi się stosowny artykuł wprowadzający do przygód z Els
Odpowiedz Permalink
Daniel January von Tauer-Krak
Ja zgłaszam się z wyprzedzeniem na edycję grudniową... (Tak sylwestra bd robił) xD
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.