P
onownie nadszedł czas plebiscytu w Tygodniu z Lennem! Zgodnie z zapowiedzią - będziecie mogli głosować na najlepszy artykuł minionego kwartału (lipiec-wrzesień). Podobnie jak przy poprzednim plebiscycie, będzie on przebiegał dwuetapowo... ale tylko dla artykułów z lipca i sierpnia. W pierwszym etapie, który rozpoczyna się dzisiaj, wybierzecie po 3 najlepsze artykuły z każdego miesiąca. W przypadku remisu przejdzie ten, który ma więcej serc. Co z wrześniem? No cóż, we wrześniu pojawiły się tylko 3 artykuły, więc wszystkie trzy przechodzą do drugiego etapu. Drugi etap to wybór najlepszego artykułu spośród 9 najlepszych wybranych w pierwszym. Zwycięzca - Autor najlepszego zdaniem Sarmatek i Sarmatów artykułu otrzyma 15 000 lt.
C
zas też na kolejne podsumowanie. Konkurs się wciąż jakby rozkręcał, w pierwszych dwóch miesiącach ocenianego kwartału była tendencja zwyżkowa. W ubiegłym kwartale ukazało się łącznie 21 artykułów, a w samym lipicu 10 i w sierpniu 11. Niestety humor zepsuł wrzesień, w którym pojawiły się 3 artykuły; strata tych, co nie napisali. Ale to i tak łącznie więcej niż w poprzednim kwartale - 24 artykuły! DZIĘKUJĘ WAM.
W
tym miesiącu niestety nie każdy tydzień (jeszcze - mam nadzieję) jest obsadzony, ale i tak wydaje mi się, że coraz więcej osób się ośmiela wziąć udział. Mamy także weteranów, których udział bardzo sobie cenię. 11 Lenników opublikowało co najmniej 1 artykuł od początku trwania konkursu. Co ciekawe, w porównaniu do poprzedniego kwartału, w tym wystąpiło 4 nowych Lenników. Hrabina de Ruth y Thorn wciąż jest czołowym Uczestnikiem - nie brała udziału w każdej edycji, ale za to napisała od początku najwięcej artykułów - 9. Niewiele mniej (8) napisał Wicehrabia von Schwarz-Saryoni. Dwóch uczestników - wspomniany przed chwilą Wicehrabia oraz Markiz at Atera napisali w jednym miesiącu maksymalną ilość artykułów - po 5. Wciąż mam nadzieję, że konkurs się rozkręci, a zabawa wciągnie także innych Lenników... ale niech i weterani zostaną :) No ale to już nie zależy ode mnie.
ZAPRASZAM DO UDZIAŁU!
A zatem zaczynamy plebiscyt!
Najmocniej przepraszam za zamieszanie, w szczególności Wicehrabiego von Thorn, a także tych, którzy oddali głos w ankiecie na najlepszy artykuł sierpnia. Pominąłem w niej jeden z artykułów Wicehrabiego. Bardzo Was proszę o ponowne głosowanie - ankieta została zresetowana.
http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=365&t=21131