Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 19.11.2016 r. o 23:25
Odznaczenia państwowe III. kwartał 2016 r.

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Moi Drodzy

T
ak, jak zapowiadałem, nie "ukradłem" dzisiejszej imprezy na odznaczenia; i tak pewnie sporo osób posnęło, gdy przemawiałem ;) Choć już Ordery, czyli najwyższe tego typu nagrody, już były. No, wciąż jeszcze pozostaje zgranie w czasie, żeby niedługo po zakończeniu kolejnego kwartału się to działo. Kwestia tego, że choćby sercować można przez 30 dni, więc tak na drugi dzień się nie da. Jeszcze oczywiście 19 dni za późno, ale już lepiej w porównaniu do poprzedniego kwartału. I pamiętajcie proszę - nie pominąłem Waszych dokonań w trwającym kwartale (październiku, czy listopadzie do dzisiaj), ponieważ to są nagrody za III. kwartał, czyli lipiec - wrzesień.

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w III kwartale AD 2016 (lipiec-wrzesień):

Za osiągnięcia na polu zakładanych tematów na forum, opublikowanych na stronie głównej artykułom, za inne posty na forum lub komentarze na stronie głównej odznaczenia otrzymują następujące osoby:

Brązowy medal orderu Awangardy
  1. Leszek Chojnacki De Ruth
  2. Michał Michaelus
  3. Młynek Kawowy
  4. Avril von Levengothon
  5. Gauleiter Kakulski
  6. Ignacy Chojnacki-Ferski
  7. Juliette Alatriste
  8. Jan Dagobard von Maikowski
  9. Misza "JK" Korab-Kaku
  10. Sorcha Raven
  11. Bartłomiej Czapka
  12. Wincenty Wałachowski
  13. Tomasz Mancini
  14. Susanne Delfina Kierkeller
Srebrny medal orderu Awangardy
  1. Ivan von Lichtenstein
  2. Henryk Wespucci
  3. Nikodem Thiefs
  4. Arsacjusz Arped
  5. Mikołaj Torped
  6. Piotr II Grzegorz
  7. Jack von Horn
  8. Daniel Günther
  9. Defloriusz Dyman Wander
  10. Markus Arped
  11. Daniel Krak
  12. Krzysztof Hans van der Ice
  13. Mateusz von Thorn-Chojnacki
Złoty medal orderu Awangardy
  1. Paulus Buddus
  2. Henryk K. Leszczyński
  3. Albert Felimi-Liderski
  4. Jan Grimknur
  5. Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
  6. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  7. Heweliusz Popow-Chojnacki
  8. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  9. Andrzej Fryderyk
  10. Baszar Svensson at Atera
  11. Adam Jerzy Piastowski
Brązowy krzyż orderu Awangardy
  1. Julian Fer at Atera
  2. Wojciech Hergemon
  3. Fryderyk von Hohenzollern
  4. Martin Schlesinger-Asketil
  5. Otto von Spee-Asketil
  6. Yennefer Heach
  7. Kristian Arped
  8. Eradl Adrien Marcus Pius Da Firenza
  9. Roland Heach-Romański
  10. Konrad Jakub Friedman
  11. Krzysztof Czuguł-Chan
Srebrny krzyż orderu Awangardy
  1. Ryszard Paczenko
  2. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  3. Irmina de Ruth y Thorn
  4. David de Hoenhaim
  5. Gotfryd Slavik De Ruth
  6. Vladimir Ivanovitsš Ik Lihtenštán
  7. Orjon von Thorn-Surma
Złoty krzyż orderu Awangardy
  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Guedes de Lima
  3. Siergiusz Asketil

Za osiągnięcia w zdobywaniu serc od innych mieszkańców dla swoich wypowiedzi:
Brązowy medal orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Sorcha Raven
  2. Susanne Delfina Kierkeller
  3. Juliette Alatriste
  4. Ivan von Lichtenstein
  5. Nikodem Thiefs
  6. Leszek Chojnacki de Ruth
  7. Bartłomiej Czapka
  8. Krzysztof Hans van der Ice
  9. Gustaw Witkowski
  10. Matthew Winter
  11. Młynek Kawowy
  12. Wincenty Wałachowski
  13. Magnum Von Graudenz
  14. Avril Von Levengothon
  15. Teodozjusz Azoramath-Arped
  16. Daniel Krak
Srebrny medal orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Gauleiter Kakulski
  2. Jack Von Horn
  3. Jan Grimknur
  4. Mateusz v Thorn-Chojnacki
  5. Adam Jerzy Piastowski
  6. Defloriusz Dyman Wander
  7. Jan Dagobard von Maikowski
Złoty medal orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Daniel Günther
  2. Kristian Arped
  3. Mikołaj Torped
  4. Albert Felimi-Liderski
  5. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  6. Heweliusz Popow-Chojnacki
  7. Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
  8. Baszar Svensson at Atera
  9. Henryk Wespucci
  10. Michał Michaelus
Brązowy krzyż orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Orjon von Thorn-Surma
  2. David de Hoenhaim
  3. Yennefer Heach
  4. Siergiusz Asketil
  5. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  6. Roland Heach-Romański
  7. Henryk K. Leszczyński
  8. Otto von Spee-Asketil
  9. Ryszard Paczenko
  10. Andrzej Fryderyk
  11. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  12. Konrad Jakub Friedman
  13. Julian Fer at Atera
  14. Paulus Buddus
  15. Piotr II Grzegorz
Srebrny krzyż orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Wojciech Hergemon
  3. Krzysztof Czuguł-Chan
  4. Guedes de Lima
  5. Fryderyk von Hohenzollern
  6. Gotfryd Slavik de Ruth
  7. Martin Schlesinger-Asketil
  8. Irmina de Ruth y Thorn
Złoty krzyż orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Vladimir Ivanovitsš Ik Lihtenštán

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:
Brązowy medal orderu Dalii
  1. Gotfryd Slavik de Ruth
  2. Kristian Arped
Srebrny medal orderu Dalii
  1. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  2. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  3. Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
  4. Orjon von Thorn-Surma
  5. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán
Złoty medal orderu Dalii
  1. Yennefer Heach

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń sportowych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:
Brązowy medal orderu Ognia
  1. Jan Grimknur
  2. Juliette Alatriste
  3. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  4. Nikodem Thiefs
Złoty medal orderu Ognia
  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Michał Michaelus

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości literackiej, takiej jak epika, liryka i dramat:
Brązowy medal orderu Liry
  1. Yennefer Heach
  2. Konrad Jakub Friedman
  3. Ivan von Lichtenstein
  4. Fryderyk von Hohenzollern
  5. Kałach I Kałasznikov
  6. Carlos Lorenzo de Medici y Zep
  7. Paweł Szermiński
  8. Ivo Karakachanow
Srebrny medal orderu Liry
  1. Roland Heach-Romański
Złoty medal orderu Liry
  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Irmina de Ruth y Thorn
  3. Robert Janusz von Thorn
  4. Gotfryd Slavik de Ruth
  5. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán
Brązowy krzyż orderu Liry
  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  2. Krzysztof Czuguł-Chan
  3. Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
Srebrny krzyż orderu Liry
  1. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak malarstwo, rysunek, grafika, utwór wideo, utwór dźwiękowy:
Srebrny medal orderu Harfy
  1. David de Hoenhaim
Złoty medal orderu Harfy
  1. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak reportaż, publicystyka, wywiad:
Brązowy medal orderu Pióra
  1. Jan Grimknur
  2. Baszar Svensson at Atera
  3. Heweliusz Popow-Chojnacki
  4. Juliette Alatriste
  5. Henryk Wespucci
  6. Jan Zaorski
  7. Guedes de Lima
  8. Paulus Buddus
  9. Ludwik Tomović
Srebrny medal orderu Pióra
  1. Daniel Günther
  2. Jan Dagobard von Maikowski
  3. Albert Felimi-Liderski
  4. David de Hoenhaim
  5. Henryk K. Leszczyński
  6. Wojciech Hergemon
  7. Fryderyk von Hohenzollern
Złoty medal orderu Pióra
  1. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  2. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  3. Irmina de Ruth y Thorn
  4. Michał Michaelus
Brązowy krzyż orderu Pióra
  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Za działalność polegającą na sprowadzeniu do Księstwa nowego mieszkańca lub byłego obywatela, opiece nad nowym mieszkańcem lub pomocy mieszkańcom Księstwa:
Brązowy medal orderu Gloriosae Memoriae
  1. Robert Janusz von Thorn
Srebrny medal orderu Gloriosae Memoriae
  1. Yennefer Heach
Brązowy krzyż orderu Gloriosae Memoriae
  1. Andrzej Fryderyk

Za osiągnięcia w obszarach sarmackich systemów, aplikacji i integracji:
Brązowy krzyż orderu Architektów
  1. Avril von Levengothon
  2. Krzysztof Czuguł-Chan

Za osiągnięcia na polach wykonywaniu obowiązków funkcjonariusza publicznego:
Brązowy medal orderu Biurokratów
  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  2. Otto von Spee-Asketil
  3. Fryderyk von Hohenzollern
Srebrny medal orderu Biurokratów
  1. Henryk K. Leszczyński
  2. Guedes de Lima
  3. Paulus Buddus
  4. Jack von Horn
  5. Daniel Krak
  6. Markus Arped
Złoty medal orderu Biurokratów
  1. Mikołaj Torped
  2. Orjon von Thorn-Surma
  3. Robert Janusz von Thorn
Brązowy krzyż orderu Biurokratów
  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Martin Schlesinger-Asketil
  3. Roland Heach-Romański
  4. Yennefer Heach
Srebrny krzyż orderu Biurokratów
  1. Albert Felimi-Liderski
  2. Heweliusz Popow-Chojnacki
  3. Andrzej Fryderyk

Za osiągnięcia na polu działalności w Sejmie Księstwa:
Brązowy medal orderu Prawa
  1. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  2. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Srebrny medal orderu Prawa
  1. Sorcha Raven
  2. Yennefer Heach
  3. Roland Heach-Romański
  4. Siergiusz Asketil
Złoty medal orderu Prawa
  1. Kristian Arped

Za osiągnięcia na polu działalności w Rządzie Księstwa:
Brązowy medal orderu Salamandry
  1. Juliette Alatriste
  2. Ivan von Lichtenstein
  3. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  4. Roland Heach-Romański
  5. Andrzej Fryderyk
  6. Orjon von Thorn-Surma
  7. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Srebrny medal orderu Salamandry
  1. Martin Schlesinger-Asketil
  2. Siergiusz Asketil
Złoty medal orderu Salamandry
  1. Yennefer Heach

Za osiągnięcia na polu sprawiedliwego i sprawnego wyrokowania
Brązowy medal orderu Sprawiedliwości
  1. Konrad Jakub Friedman
  2. Mateusz von Thorn-Chojnacki
Srebrny medal orderu Sprawiedliwości
  1. Robert Janusz von Thorn
Złoty medal orderu Sprawiedliwości
  1. Młynek Kawowy
  2. Roland Heach-Romański
Brązowy krzyż orderu Sprawiedliwości
  1. Martin Schlesinger-Asketil

Za osiągnięcia na polach pracy na rzecz Książęcych Sił Zbrojnych
Krzyż Żołnierski Orderu Legii Honorowej
  1. Baszar Svensson at Atera
  2. Tomasz Liberi
  3. Magnum von Graudenz
  4. Paulus Buddus
Krzyż Oficerski Orderu Legii Honorowej
  1. Gotfryd Slavik de Ruth
  2. Daniel Günther
  3. Konrad Jakub Friedman
  4. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  5. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  6. Bartłomiej Czapka
  7. Henryk Wespucci
  8. Jack von Horn
Krzyż Komandorski Orderu Legii Honorowej
  1. David de Hoenhaim
  2. Irmina de Ruth y Thorn

9U364Z3U.png

W3XsoOT9.png
Spisano w Grodzisku, dn. 19 listopada AD 2016

W Dziennik Praw odznaczenia już są :)
Ale trochę to potrwa, zanim w systemie się znajdą ;)
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 810,00 lt
Ten artykuł lubią: Konrad Jakub Arped-Friedman, Laurẽt Gedeon I, Wojciech Hergemon, Albert Felimi-Liderski, Andrzej Fryderyk, Yennefer von Witcher, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Robert Fryderyk, Guedes de Lima, Fryderyk von Hohenzollern, Adam Jerzy Piastowski, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Wasza Książęca Mość!

Bardzo dziękuję i gratuluję wszystkim odznaczonym :D
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
Dziękuję serdecznie z całego serca za tak wiele odznaczeń :)
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Serdeczne gratulacje dla wszystkich!
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Dziękuje :) graty dla wszystkich odznaczonych!
Odpowiedz Permalink
Szymon de Canterville
Dziękuję, akurat medali się nie spodziewałem. :)
Odpowiedz Permalink
Patryk Pulikowski
Ja też się nie spodziewałem i - jak widać - słusznie ;) Dziękuję :D
Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Słusznie, słusznie, ponieważ wrócił Kawaler do nas w październiku, a jak napisałem we wstępie - ten okres (październik-grudzień) jeszcze będzie dopiero oceniany :-) Tak więc - nic straconego ;-)
Odpowiedz Permalink
Patryk Pulikowski
A widzi Wasza Książęca Mość, czytałem niezbyt uważnie, niemniej spontaniczny komentarz okazał się trafny;)Przynajmniej w miarę trafny. Będę ciężko pracować, by przy kolejnym rozdaniu pojawić się na zacnej liście w doborowym towarzystwie :)
Permalink
Paulus Buddus
WKM! Bardzo dziękuję za wyróżnienie odznaczeniami :)
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
WKM!

Bardzo dziękuję za okazane mi wyróżnienie oraz gratuluję pozostałym odznaczonym :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.