Unicorn Media Corporation, Guedes de Lima, 22.12.2016 r. o 22:32
Przegląd Polityczny 22/12/2016 nr 136

Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Roland Heach-Romański.
Serduszka
4 142,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Irmina de Ruth y Thorn, Roland Heach-Romański, Wojciech Hergemon, Ignacy Urban de Ruth, Laurẽt Gedeon I, Malcher Estery Naw.
Komentarze
Wojciech Hergemon
Trochę boję się szerzej wypowiedzieć - niestety w warunkach wirtualnych bycie aktywnym asesorem sprawia, że strach gdziekolwiek cokolwiek napisać. No ale, Przegląd Polityczny jest tak dobrą inicjatywą, że po prostu muszę, samo serce nie może wystarczyć!

Ad rem. Najpierw się przypierdolę. Nie wyrok, a postanowienie. I nie jest to negatywna odpowiedź na fuzję, jest to negatywna odpowiedź na sposób procedowania.

Natomiast co do samej sprawy. Warto się chyba zastanowić czy obecny tryb procedowania spraw ustrojowych jest odpowiedni. Po pierwsze przepisy co do tego kto i kiedy i jak może przystąpić. Po drugie - czas trwania tego wszystkiego. Zanim wydaliśmy orzeczenie to wszystko było już passe...

Może, skoro mamy taki multi Sejm - czas na zmiany k.p.s.?
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Wojciech, bardzo dziękuję za sprostowanie! Oczywiście jest to negatywna odpowiedź na sposób procedowania. I teraz już wiem - postanowienie. :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.