Rada Ministrów, Cudzoziemiec, 31.12.2016 r. o 21:30
Noworoczna niespodzianka na Forum

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
DodGCIaL.png
Nowy Rok to nowe szanse i okazje by zrobić coś fajnego. Kilka dni temu Rada Ministrów rozpoczęła poszukiwania osoby, która wykonałaby na nasze zlecenie jedenaście ikon na nasze Forum Centralne. Najbardziej widoczny brak do tej pory to były ikony z działu "Życie w Sarmacji", a konkretnie Polityka i społeczeństwo, Kultura i sztuka, Sport i rozrywka oraz Gospodarka. Szybko znalazła się chętna osoba, która podjęła się wykonania zlecenia. Niezawodny hrabia Roland Heach-Romański, którego umiejętności graficzne są niemalże tak samo legendarne, jak inne przymioty hrabiego. Daliśmy sobie na wykonanie zlecenia dwa tygodnie... a już po dwóch dniach Roland napisał "Na PK masz moją propozycję iconsetu" i podrzucił wiadomość, w której znaleźliśmy przepiękne nowe ikonki na forum. Oto efekt! Rolandzie — w tym miejscu chcę Ci raz jeszcze gorąco podziękować za fantastyczną pracę, jestem przekonany, że wynagrodzenie, które za tę pracę otrzymałeś jest niczym w stosunku do tego, ile ta praca jest warta. Dziękuję więc też za zgodę na takie rozliczenie. Dla formalności: wynagrodzenie wyniosło 66 000 lt.

Uzupełniliśmy więc dziury w wyżej wspomnianych działach, nieco przebudowane zostały także działy dotyczące zagranicy. Dotychczasowo ukryta Zagranica znalazła się jako jeden z głównych elementów forum i gorąco zachęcamy do wykorzystania tego działu do dyskusji o wirtualnym świecie, naszych sąsiadach, i wszystkim co się u nich dzieje. Jako główna kategoria został również ustanowiony Pałac Dyplomatów, czyli miejsce dedykowane zagranicznym przedstawicielom i oficjalnej dyplomatycznej korespondencji.

Jednak to nie wszystko! W dziale Pałac Dyplomatów urządzone zostały dedykowane działy Ambasad dla krajów, z którymi Księstwo Sarmacji utrzymuje oficjalne stosunki dyplomatyczne. Jak to wygląda możecie zobaczyć na obrazie niżej. Każda z Ambasad otrzymała także swoją dedykowaną ikonę, dzięki czemu cały dział nabrał fajnego, profesjonalne i Poważnego sznytu.

R8BSoOi0.png

W imieniu Rady Ministrów mam nadzieję, że taka mała niespodzianka, ten niewielki noworoczny prezent, sprawi, że milej będziecie spędzać czas na naszym Forum Centralnym, a jego ogólny odbiór będzie też bardzo przyjemny dla Waszych oczu. Mi osobiście ikonki wykonane przez Rolanda szalenie się podobają, i chciałbym byście też się w nich zakochali.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
11 602,00 lt
Ten artykuł lubią: Roland Heach-Romański, Laurẽt Gedeon I, Konrad Jakub Arped-Friedman, Yennefer von Witcher, Irmina de Ruth y Thorn, Orjon von Thorn-Surma, Paviel Gustolúpulo, Baszar Svensson at Atera, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Emanuel Śmigło, Henryk Wespucci, Ignacy Urban de Ruth, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Tomasz Ivo Hugo, Adam Jerzy Piastowski, Gauleiter Kakulski, Paulus Buddus, Guedes de Lima.
Komentarze
Vladimir ik Lihtenštán
Poprawna forma dopełniacza od "Rzeczpospolita" brzmi "Rzeczypospolitej". Tak to - ładnie.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Dziękuję. Poprawię.
Odpowiedz Permalink
Paviel Gustolúpulo
Miodne!
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Vladimir, sprawdziłem. Obie formy są poprane. Wg Nowy słownik poprawnej polszczyzny PWN, pod red. A. Markowskiego, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2000, str. 893.
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Super, dobra robota!
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
no i git.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Nocna zmiana.
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Mała zmiana, a jak cieszy!
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Klasa, byle te tematy były aktywne. :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.