Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 15.02.2017 r. o 12:35
PLEBISCYT! Tydzień z Lennem - wybieramy najlepszy artykuł kwartału!

Moi Drodzy!

T
o już trzeci plebiscyt w Tygodniu z Lennem! Zgodnie z zapowiedzią - będziecie mogli głosować na najlepszy artykuł minionego kwartału (październik-grudzień). Podobnie jak przy poprzednim plebiscycie, będzie on przebiegał dwuetapowo. I jak się okazuje, że podobnie jak w poprzednim plebiscycie - tylko dla artykułów z dwóch miesięcy (październik i listopad). W pierwszym etapie, który rozpoczyna się dzisiaj, wybierzecie po 3 najlepsze artykuły z każdego miesiąca. W przypadku remisu przejdzie ten, który ma więcej serc, a gdy i tu nie uda się wyłonić, przejdzie więcej. Co z grudniem? No cóż, podobnie, jak we wrześniu, pojawiły się jedynie 3 artykuły, więc wszystkie trzy przechodzą do drugiego etapu. Drugi etap to wybór najlepszego artykułu spośród 9 najlepszych z każdego miesiąca. Zwycięzca - Autor najlepszego zdaniem Sarmatek i Sarmatów artykułu otrzyma 15 000 lt.

C
zas też na kolejne podsumowanie. Tym razem konkurs dostał poważnej zadyszki. W pierwszych dwóch miesiącach ocenianego kwartału było po równo - po 6 artykułów, a w grudniu już 3. W ubiegłym kwartale ukazało się łącznie 15 artykułów. DZIĘKUJĘ WAM.

W
styczniu zgłosił się jeden Lennik - Markiz Paviel von Thorn-Broniek, a i tak opublikował 6 artykułów! Czyli o jeden więcej niż wymaganych :) Licząc styczeń, 13 Lenników opublikowało co najmniej 1 artykuł od początku trwania konkursu. W ubiegłym kwartale dołączył jeden nowy Lennik - Paulus Buddus, no i kolejny wspomniany w styczniu. Ponownie chciałbym wspomnieć o weteranów, których udział bardzo sobie cenię. Hrabina de Ruth y Thorn nie tylko wciąż jest czołowym Uczestnikiem, ale odjechała stawce, mimo iż nie brała udziału w każdej edycji, to napisała od początku najwięcej artykułów - 15. Na kolejnych pozycjach są Wicehrabia von Schwarz-Saryoni, który napisał 8 arykułów oraz Diuk Czuguł-Chan - 7 artykułów. Już trzech uczestników - wspomniany na początku akapitu Markiz von Thorn-Broniek i wspomniany przed chwilą Wicehrabia oraz Markiz at Atera napisali w jednym miesiącu maksymalną ilość artykułów - po 5.

N
iedawno zmieniłem trochę zasady i wciąż mam nadzieję, że konkurs się rozkręci, a zabawa wciągnie także kolejnych Lenników... ale niech i weterani zostaną :) No ale to już nie zależy ode mnie.

A zatem zaczynamy plebiscyt!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Yennefer von Witcher.
Serduszka
3 248,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Cudzoziemiec, Konrad Jakub Arped-Friedman, Roland Heach-Romański, Paulus Buddus.
Komentarze
Roland Heach-Romański
Ja już głosowałem, a ty? Czy spełniłeś obowiązek godny 1/100 dżemiku?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.