Kowen, Sorcha Raven, 20.02.2017 r. o 09:05
Afera podsłuchowa

Drodzy czytelnicy i radiosłuchacze, Służba Zwiadowcza Kowenu znalazła urządzenie podsłuchowe w kolejnej sarmackiej resteuracji- ustalili funkcjonariusze naszego bractwa. Urządzenia zainstalowane były w restauracji "Heach & Przyjaciele". Z informacji zdobytych przez naszych zwiadowców wynika, że "Heach & Przyjaciele" od lat była miejscem chętnie odwiedzanym przez elity wyższych szczebli oraz biznesu i osoby przychylne polityce ówczesnego kanclerza Roberta Janusza von Thorna.
yViWjGF4.jpg
W minioną niedzielę gościem restauracji miał być między innymi sam Roland Heach-Romański wraz z żoną. Dziś o świcie wyciekły taśmy, które dają nowe światło na chęć podkopania stołka nowemu kandydatowi na kanclerza Fryderykowi von Hohenzollernowi. Jego obszerny program został cynicznie zmanipulowany, nieprawdziwie przedstawiony, mający na celu przekonać tych, którzy nie interesują się polityką lub nowych mieszkańców, iż zawarte tezy programowe są złe i ogóle progream do kitu. o tym można przeczytać w komentarzach.

Późnym wieczorem zebrała się grupka osób przed posiadłością rodu von Hohenzollernów, we wsi Zollern, z transparentami, na których możemy przeczytać między innymi "Heach na Kanclerza", blokując w ten sposób jedyną drogę przelotową do Almery. Jak podaje nasz zwiadowca, noc była niespokojna, jednak nad ranem pikietujący rozeszli się do domów.
4FA2D1Kk.jpg
Zastanawia jednak komentarz Rolanda Heacha-Romańskiego w artykule "Program - New Deal" autorstwa Fryderyka von Hohenzollerna, czyżby "taśmy prawdy" nie były tylko wytworem fantazji? Treść tych taśm zostanie obublikowana po wyczyszczeniu szumów przez specjalistów oraz po ekspertyzie grafologa, który na podstawie notatek na serwetce w resteuracji oceni, czy żona pana Heacha, to nie TW "Tola". Zapraszamy na kolejne odsłony.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Fryderyk von Hohenzollern, Roland Heach-Romański.
Serduszka
6 049,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Jurand Swarzewski, Fryderyk von Hohenzollern, Julian Fer at Atera, Roland Heach-Romański.
Komentarze
Peter West
Masakra...
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
Hahahaha, TW Tola to nie ja a moja v-matka, Maria von Primisz xD
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Panie West, a cóż tak pana bulwersuje, afery trzeba nagłaśniać :D
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Kiedy pójdzie pozew do Trybunału przeciw kelnerom?
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Sorcha na propsie :D
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Panie Remigiuszu trudno powiedzieć, obecnie pilnuję swojego laptopa, bo chcą mi zabrać materiał dowodowy, który się w nim znajduje.
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Czyżby z ukrycia niedługo wyskoczyć miał kolejny kandydat? Ciekawa sprawa :)
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Dementuję, nie mam przyjaciół, a jedynie pionki na mojej szachownicy intryg i kalumnii.
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
O, a pseudonim operacyjny mojej żony to nie jakaś tam TW "Tola", tylko MTW "Jednorożec". Proszę zmienić informatora!
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
łooo... w 1979 takie coś o mało nie doprowadziło do wybuchu wojny na gumowe kurczaki. Szykuje się coś grubego oj szykuje... GJ :)
Odpowiedz Permalink
Thimoteus ik Hohentsolern
Pod stolikiem w McDonald's znalazłem pluskwe...kto poszedł na bigmc?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.