F1- Tor Uliczkowy (CDB)
Seria wydawnicza: Opisy torów

T
or w Bananowym mieście jest uważany za jeden z najtrudniejszych torów Formuły 1 w Sarmacji. Nie znajduje się on w zbudowanych okręgach. Za to jest na ulicach Całego Ciuad De Bravo. Wszystkie Kręte ulice naszykowane na ucieczki przed "patrolami" Teutonów w czasie turnieju są prawdziwą masakrą dla Kierowców. Nie dosyć że nie da się osiągnąć dużych prędkości, to jeszcze że na kilku prostych da się wjechać w mur. Ale tylko nowicjusze nie są w stanie tutaj jeździć. Reszta uważa to za jeden z trudniejszych, ale i łatwiejszych do przejazdu.

2a6jZvtp.jpg


C
hociaż że kierowcy mają masakrę. To kibice są w niebo wzięci. Na przykład na jednym wyścigu poprosiliśmy Kibiców by skomentowali dany tor.
-najgorzej jest jak spadnie banan na ulicę. Jakiś pracownik musi wtedy przejść przez stalowe barierki i podnieść go. Ale sam tor jest Fajny. Najlepiej się obserwuje z dronów z kamerkami.
Albo komentarz sześciolatka -Mój tata jeździ w tych wyścigach. Zawszę wygrywa.
Ale najlepszy komentarz należy do tego kibica
(Ja) -Jak pan ocenia dzisiejszy wyścig?
(Kibic) -No tak średnio średnio...
(Ja)- (Śmiech) dziękujemy za kometarz.


N
o ale El Komendante powiedział "no jest ok, ale każdy tor Musi mieć koło siebie rozrywkę. I dlatego kiedy jest wyścig tysiąc Handlarzy ulicznych otwiera swój sklepik. Można zakupić sarma-cole, lody bananowe, szaliki, zabawki, południowe delikatesy i oczywiście "Biały Deser" który kosztuje wtedy tylko 5 libertów! Oczywiście wyrosło też kasyno, fast foody i inne miejsca rozrywki.


O
statnio była trochę mała zmiana w torze. 50 okrążeń zmieniono na 44. Z 4 mamy 3 proste. Więc z 4000 metrów mamy 3989 metrów toru. Ale oczywiście, ponad 115 ostrych zakrętów. Już samemu chce mi się wystartować w tym wyścigu!
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Fryderyk von Hohenzollern, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
6 844,00 lt
Ten artykuł lubią: Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, Laurẽt Gedeon I, Mustafa Owski, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Krzysztof von Thorn-Macak, Henryk Wespucci, Fryderyk von Hohenzollern, Roland Heach-Romański, Tomasz Ivo Hugo, Michał Michaelus.
Komentarze
Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener
CdB wygląda nieco z góry jak Monako (takie małe miasto gdzieś w Vaarlandzie, nie chodzi mi tu o nieistniejący real ;))
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
Ja mam tylko prośbę do mieszkańców CdB o nie rzucanie w kierowców bananami. Ja wiem, że to wasz lokalny sport ale pozwólcie choć jednemu dojechać do mety ;)
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
"Biały deser" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Permalink
Michaś Elżbieta II
WPROST SAMA PYCHA
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Czy to prawda, że każdy uczestnik wyścigu otrzymuje jedną porcję Białego deseru, a zwycięzca roczny jego zapas?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.