Park Stołeczny, Krzysztof von Thorn-Macak, 26.03.2017 r. o 19:40
[Liga Królewska] Osadzeni towarzysko z Aniołami...

Witajcie fani kopanej!

Anioły Grodzisk - aktualni mistrzowie Ligi Królewskiej - zmierzyli się na Spacerniaku ze świeżakami: Osadzonymi Grodzisk. To, kto ten mecz wygra było absolutnie do przewidzenia, pytanie było tylko o ilość goli. I stało się tak jak w sumie przewidywałem. Osadzeni nie zdobyli żadnego gola a Aniołki aż 5.
Tak przy okazji: Mecz zakończył się wynikiem 1-4 dla Osadzonych.
A dla mniej spostrzegawczych powtórzę:
Osadzeni nie zdobyli żadnego gola a Aniołki aż 5.
Jak to możliwe? Fani futbolu już się delikatnie uśmiechają pod nosem bo już wiedzą jak to możliwe, ale dla tych mniej kumatych spieszę z wyjaśnieniem. Otóż Delfino Lagoa, zawodnik KS Anioły Grodzisk, postanowił zagrać nieco inaczej niż jego koledzy. Poza tym jako obrońca ma niewielkie szanse na zdobywanie bramek. Chyba, że się strzela do własnej :) Tak, Lagoa strzelił samobója :D I dzięki niemu Osadzeni schodzą z boiska mając na tablicy wyniki honorową jedną, jedyną brameczkę :)
No, dobra ale teraz nieco poważniej. Robert mnie nieco zaskoczył z taktyką - spodziewał się nieco innego ustawienia oraz innego zawodnika rozgrywającego. Widać, sporo zapomniałem przez tą (ilę??) dwuletnią przerwę w xpercie. Mecz był fajny, pokazał mi ile jeszcze Osadzonym brakuje aby myśleć o zdobywaniu punktów w Złotej Dywizji.
Na pocieszenie: Change Report dał nam +13 cegiełek, w tym dwie podwójne! Szybkie kalkulacjedają nam nadzieję na kolejny ChR równie dobry...

Pozdrawiam
Vhris
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Thimoteus ik Hohentsolern.
Serduszka
5 979,00 lt
Ten artykuł lubią: Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Cudzoziemiec, Thimoteus ik Hohentsolern, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, Jan via Teutończyk, Mustafa Owski, Tomasz Ivo Hugo, Roland Heach-Romański, Michał Michaelus.
Komentarze
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
Ej, jak przeczytałem:
Cytuję:
Tak przy okazji: Mecz zakończył się wynikiem 1-4 dla Osadzonych.

To myślałem, że Anioły strzeliły sobie 4 samobóje :D
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
No :D Wynik jak należy!

Mój CHR nie był jakoś mega różowy... no ale nie narzekam też. Mamy zwyżkę, a to najważniejsze :) W nowym sezonie zaczniemy stawiać na młodych zawodników już. Czas myśleć o rozwoju!

Dzięki za sparing :)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
Lagoa ma od nas piwo :) Tylko wytłumacz mu, żeby w lidze tak nie robił ;)
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
To może trzeba przypuścić wandejski atak na LK
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.