S00316, Janusz Zabieraj

Akademia Neksjalistyczna

S00184, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek

Archethyck

S00143, Adrianna Raina Alatristé

Árnovike

S00100, Kristian Arped

Baridasar Partiax

G00133, Rada Ministrów

Brama Sarmacka

G00002, Andrzej Fryderyk

Dwór Książęcy

S00315, BetelRigSun (Karol von Sarm)

Firma Betellon

S00225, Hasseland

Gazeta Hasselandzka

S00105, Laurẽt Gedeon I

Gidena

S00291, Filip I Gryf

Gryfia Skała (Griffiar Mõte)

D00024, Krzysztof Hans van der Ice

Hans Media

S00301, Filip I Gryf

Hippogriffie Pióro

S00027, Laurẽt Gedeon I

Holding MaHi hito

S00177, Starosarmacja

Intendentura Starosarmacji

S00249, Antoni Kacper Burbon-Conti

Kościół Mazdaistyczny

G00003, Gotfryd Slavik de Ruth

Książęce Siły Zbrojne

S00300, Laurẽt Gedeon I

La Militia El Regulo

S00002, Teutonia

Loża Rycerzy Teutońskich

S00238, Ludwik Tomović

Muzeum Fundacji Tomoviciów

S00242, Ludwik Tomović

Njitickie Novice

S00241, Ludwik Tomović

Nogometna Zveza Slavonije

S00322, Brunon Krasnodębski

Oak Entertainment

G00126, Antoni Kacper Burbon-Conti

Prefektura Generalna

S00065, Teutonia

Rada Królestwa Teutonii

G00001, Prokrustes

Rada Ministrów

S00099, Laurẽt Gedeon I

Ród at Atera

S00260, Filip I Gryf

Ród von Hippogriff

S00083, Zbyszko Gustolúpulo

Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich

S00070, Laurẽt Gedeon I

Sarmacka Partia Narodów

G00009

Sejm

S00205, Albert Jan Maat von Hippogriff

Socjalistyczna Partia Sarmacji

S00076, Prokrustes

Starosarmacka Żegluga Kupiecka

S00186, Krzysztof Hans van der Ice

Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne

S00229, Joanna Izabela

Teutońska Akademia Medyczna

S00230, Gotfryd Slavik de Ruth

Teutoński Instytut Historyczny

S00263, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek

Wedla

S00232, Gotfryd Slavik de Ruth

Wieści z poligonu

S00253, Antoni Kacper Burbon-Conti

Wspólna Przyszłość

S00297, Adrianna Raina Alatristé

Wyższa Szkoła Humanistyczna w Almerze

S00323, Cillian Saerucaeg

Zakon Wielkich Traktatów

D00005, Gotfryd Slavik de Ruth

Żołnierz Sarmacki