Mecze
Wyniki reprezentacji Slawonii:

11 maja 2016 (Towarzyski) Slawonia - Trizondal 3:0
15 maja 2016 (Towarzyski) Hasseland - Slawonia 5:1
18 maja 2016 (Towarzyski) Wandystan - Slawonia 4:0

28 maja 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Baridas 0:0
31 maja 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Brodria - Slawonia 4:0
4 czerwca 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Dreamland 0:0
7 czerwca 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Trizondal 1:1
11 czerwca 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Bialenia - Slawonia 1:0
14 czerwca 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Królestwo Teutonii - Slawonia 0:0
18 czerwca 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Surmenia 2:0
21 czerwca 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Surmenia - Slawonia 0:2
25 czerwca 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Królestwo Teutonii 2:1
28 czerwca 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Bialenia 1:1
2 lipca 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Trizondal- Slawonia 1:0
5 lipca 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Dreamland - Slawonia 6:0
9 lipca 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Brodria 0:2
12 lipca 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Baridas - Slawonia 6:0

9 sierpnia 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Brodria - Slawonia 4:0
13 sierpnia 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Surmenia - Slawonia 0:2
16 sierpnia 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Bialenia 4:0
20 sierpnia 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Scholandia - Slawonia 0:2
23 sierpnia 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Królestwo Teutonii - Slawonia 2:0
27 sierpnia 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Chanat Kugarski 3:0
30 sierpnia 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - VRP 1:1
3 września 2016 (2 Liga Mikroświatowa) VRP - Slawonia 2:0
6 września 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Chanat Kugarski - Slawonia 1:3
10 września 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Królestwo Teutonii 0:1
13 września 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Scholandia 4:0
17 września 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Bialenia - Slawonia 2:1
20 września 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Surmenia 0:0
24 września 2016 (2 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Brodria 0:2

8 października 2016 (Towarzyski) Slawonia - Scholandia 3:0
15 października 2016 (Towarzyski) Slawonia - Surmenia 0:1
18 października 2016 (Towarzyski) Bialenia - Slawonia 0:0

29 października 2016 (V-Mundial [Faza Grupowa]) Elderland - Slawonia 0:3
1 listopada 2016 (V-Mundial [Faza Grupowa]) Slawonia - Baridas 1:0
5 listopada 2016 (V-Mundial [Faza Grupowa]) Dreamland - Slawonia 1:1
8 listopada 2016 (V-Mundial [Faza Grupowa]) Slawonia - Dreamland 0:1
12 listopada 2016 (V-Mundial [Faza Grupowa]) Baridas - Slawonia 0:1
15 listopada 2016 (V-Mundial [Faza Grupowa]) Slawonia - Elderland 2:2
19 listopada 2016 (V-Mundial [1/4 finału]) Slawonia - Bialenia 1:2 AET

26 listopada 2016 (Towarzyski) Chanat Kugarski - Slawonia 2:3

20 grudnia 2016 (1 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Trizondal 2:0
24 grudnia 2016 (1 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Bialenia 0:1
27 grudnia 2016 (1 Liga Mikroświatowa) Hasseland - Slawonia 0:1
31 grudnia 2016 (1 Liga Mikroświatowa) Slawonia - VRP 3:1
3 stycznia 2017 (1 Liga Mikroświatowa) Wandystan - Slawonia 2:0
7 stycznia 2017 (1 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Dreamland 0:0
10 stycznia 2017 (1 Liga Mikroświatowa) Brodria - Slawonia 0:0
14 stycznia 2017 (1 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Brodria 1:1
17 stycznia 2017 (1 Liga Mikroświatowa) Dreamland - Slawonia 1:4
21 stycznia 2017 (1 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Wandystan 0:1
24 stycznia 2017 (1 Liga Mikroświatowa) VRP - Slawonia 0:1
28 stycznia 2017 (1 Liga Mikroświatowa) Slawonia - Hasseland 2:1
31 stycznia 2017 (1 Liga Mikroświatowa) Bialenia - Slawonia 1:1
4 lutego 2017 (1 Liga Mikroświatowa) Trizondal - Slawonia 4:0





2017-05-25 Mecz ligowy Wandystan Wyjazd 1 - 0 (0 - 0)
2017-05-22 Mecz ligowy Królestwo Elderlandu Wyjazd 2 - 1 (2 - 1)
2017-05-18 Mecz ligowy Sclavinia Dom 1 - 1 (1 - 0)
2017-05-15 Mecz ligowy Sclavinia Wyjazd 0 - 3 (0 - 1)
2017-05-11 Mecz ligowy Królestwo Elderlandu Dom 3 - 2 (2 - 1)
2017-05-08 Mecz ligowy Wandystan Dom 1 - 1 (1 - 0)
2017-04-11 Mecz ligowy Wandystan Dom 0 - 4 (0 - 2)
2017-04-08 Mecz ligowy Starosarmacja Wyjazd 2 - 0 (0 - 0)
2017-04-04 Mecz ligowy Baridas Wyjazd 2 - 0 (2 - 0)
2017-04-01 Mecz ligowy Bialenia Dom 1 - 0 (1 - 0)
2017-03-28 Mecz ligowy Brodria Wyjazd 2 - 0 (2 - 0)
2017-03-25 Mecz ligowy Trizondal Dom 0 - 2 (0 - 2)
2017-03-21 Mecz ligowy Hasseland Wyjazd 6 - 0 (4 - 0)
2017-03-18 Mecz ligowy Hasseland Dom 0 - 3 (0 - 1)
2017-03-14 Mecz ligowy Trizondal Wyjazd 3 - 0 (1 - 0)
2017-03-11 Mecz ligowy Brodria Dom 1 - 2 (1 - 0)
2017-03-07 Mecz ligowy Bialenia Wyjazd 0 - 2 (0 - 2)
2017-03-04 Mecz ligowy Baridas Dom 1 - 4 (0 - 1)
2017-02-28 Mecz ligowy Starosarmacja Dom 0 - 1 (0 - 0)
2017-02-25 Mecz ligowy Wandystan Wyjazd 2 - 0 (2 - 0)